Komody drewniane

Komody drewniane przede wszystkim służą do przechowywania ubrań i innych przedmiotów. Wykonane z naturalnego drewna są nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale także doskonale pełnią funkcję dekoracyjną niebanalnych wnętrz.

Komody drewniane — modne i praktyczne sprzęty do wszystkich wnętrz

Komody z drewna, które stanowiły niegdyś podstawowe wyposażenie domów, dziś wracają do łask. Najczęściej kojarzą się z wnętrzami klasycznymi, jednak w naszej ofercie znajdują się także drewniane komody o nowoczesnym minimalistycznym designie. Dzięki temu idealnie pasują zarówno do wnętrz rustykalnych czy skandynawskich, jak i tych urządzonych w stylu industrialnym, retro czy nowoczesnym. Komody drewniane różnią się wielkością i formą ze względu na rodzaj pomieszczania, do którego są przeznaczone. Komoda z drewna do sypialni cechuje się ogromną funkcjonalnością, a liczne szafki i szuflady sprawiają, że jest bardzo pojemna. Komoda drewniana do reprezentatywnego salonu powinna odznaczać się delikatniejszą bryłą i wyjątkową elegancją, z kolei do kuchni i jadalni idealnie sprawdzą się modele minimalistyczne na wysokiej metalowej podstawie.

Komody z drewna — stylowy wygląd i niezwykła wytrzymałość

Komody drewniane wykonane są z wysokiej jakości litego drewna, dzięki czemu potrafią wytrzymać duże obciążenia, a odpowiednia impregnacja i solidne wykonanie sprawiają, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dodatkowo naturalny wygląd drewna z ciekawym wizerunkiem słojów i naturalnego wybarwienia sprawia, że komoda drewniana prezentuje się niezwykle elegancko i gustownie oraz ociepli każde nawet najbardziej surowe wnętrza. W naszej ofercie dostępne są drewniane komody z metalowymi okuciami lub też modele minimalistyczne bez wyraźnych uchwytów w całości wykonane z drewna.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło