Zegary drewniane

Choć szczęśliwi czasu nie liczą, to z pewnością docenią eleganckie i praktyczne zegary drewniane. Zegar z drewna pozwala odmienić każde wnętrza, nadać im elegancji i klasycznego piękna tym bardziej, jeśli został wykonany ręcznie, co decyduje o jego wyjątkowych walorach estetycznych.

Zegar drewniany wskazuje dobry styl

Zegary drewnienie to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Doskonale przełamują monotonię ścian udekorowanych obrazami, a przy tym dodają pomieszczeniom nuty elegancji i niepowtarzalnego charakteru. Dlatego też postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę o ręcznie wykonane przez nas wysokiej jakości solidne drewniane zegary. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z ogromną dbałością o najmniejsze detale, dlatego każdy z nich jest unikatowy i niepowtarzalny.

Zegary drewniane – ponadczasowość i nowatorstwo w dekoracji wnętrz

Wszystkie nasze zegary z drewna to połączenie szlachetnego i ponadczasowego materiału o naturalnym wybarwieniu i bogatym rysunku oraz chłodnego nowoczesnego metalu. Dlatego też te wyjątkowe dekoracje ścienne przypadną do gustu miłośnikom stylu zarówno klasycznego, rustykalnego, skandynawskiego czy angielskiego, jak i nowoczesnych wnętrz urządzonych w stylu retro, industrialnym i loftowym. W naszej ofercie dostępne są zegary drewniane okrągłe z całkowitym wypełnieniem tarczy. Ciekawie i ekstrawagancko prezentuje się też zegar drewniany prostokątny będący połączeniem metalowej ramy oraz surowej deski o nieregularnym kształcie z pięknym rysem słojów i sęków. Taki zegar z drewna to propozycja szczególna dla osób lubiących zaskakiwać i wyróżniać się swoim nietuzinkowym gustem.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło