Wieszaki drewniane

Wieszaki drewniane to ciekawy i praktyczny sprzęt, jaki można znaleźć w niemal każdym przedpokoju czy holu. Choć pełnią przede wszystkim funkcje użytkowe to mogą i najlepiej, aby pełniły także rolę niebanalnej dekoracji ściennej.

Wieszak drewniany – funkcjonalność zaklęta w prostocie

Wieszak drewniany to niewielki element ścienny, który pomaga zorganizować przestrzeń korytarza. Przede wszystkim ułatwia przechowywanie garderoby zwłaszcza podczas wizyty gości i z pewnością okaże się lepszym rozwiązaniem niż chowanie jej do szafy. Wieszaki z drewna mogą także służyć do wieszania parasoli, szalików i czapek. Funkcjonalny wieszak z drewna wyposażany jest także w niewielką półkę górną, a pod nim można ustawić półkę na buty. Eleganckie, ale minimalistyczne drewniane wieszaki najlepiej dobrać tak, aby były stylistycznie spójne z resztą pomieszczenia. Co ciekawe, można je także zamontować w stylowej łazience, gdzie przydadzą się do wieszania ręczników i szlafroków.

Wieszaki drewniane – niewielkie dekoracje wykonane z klasą

Wszystkie nasze drewniane wieszaki to sprzęty wykonane z najlepszego drewna dębowego, jesionowego lub sosnowego z metalowymi elementami. To, co je wyróżnia to minimalistyczny, ale elegancki design, wysoka jakość wykonania i wytrzymałość na obciążenia. Ich niebanalny i świeży wygląd sprawia, że korytarz lub hol stanie się bardziej oryginalny, łącząc w sobie tradycję i nowoczesność. Wieszak drewniany można dobrać niemal do każdego stylu wnętrz — sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, rustykalnych, skandynawskich, ale i nowoczesnych, retro, loftach i pomieszczeniach industrialnych.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło