Drzwi drewniane

Drzwi drewniane to niezwykle ważny element wykończenia każdego domu. Oddzielają od siebie poszczególne pomieszczania, tłumią hałasy, zapewniają intymność, ale także zachwycają swoją estetyką i wytrzymałością.

Drzwi z drewna – naturalny wybór na lata

Drewniane drzwi z naszej oferty to przede wszystkim stolarka wykonana z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Wykonane ręcznie z najwyższej jakości gatunków drewna, w liczy się nie tylko ich odporność, wytrzymałość oraz pożądane parametry, ale także wysoka estetyka. Drzwi drewniane jedno i dwuskrzydłowe pozwalają oddzielić zarówno mniejsze przestrzenie do użytku dziennego, jak i przestronne lokale industrialne np. oddzielając kuchnię z jadalnią lub też przestrzenie reprezentatywnych biur. To, co wyróżnia nasze drzwi z drewna to solidnie wykonane ramy oraz niebanalny design wypełnienia, które razem tworzą stolarkę niezwykle wytrzymałą i odporną na upływ czasu i zmieniające się trendy w wykańczaniu wnętrz.

Drzwi drewniane – bogactwo możliwość zaklęte w drewnie

Nasze drzwi drewniane dają Państwu wspaniałe możliwości dostosowania elementów wykończenia do stylu wnętrz, ale i własnego gustu oraz potrzeb. Oferujemy modele o starannie przemyślanej konstrukcji, które łączy w sobie drewno najwyżej jakości prezentujące w nowoczesny lub bardziej tradycyjny design. Wydobywamy szlachetne piękno drewna za pomocą naturalnych impregnatów, metod opalania i postarzania tak, aby otrzymać niesamowite efekty wizualne, dzięki czemu nasze drewniane drzwi zachwycają zarówno we wnętrzach rustykalnych, skandynawskich, góralskich czy klasycznych, jak i retro, industrialnych lub loftowych.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło