Garderoby drewniane

Najczęściej w przedpokoju nie posiadamy dużej przestrzeni, dlatego praktycznym rozwiązaniem, aby ją zagospodarować, są stylowe garderoby drewniane. To właśnie one stanowią funkcjonalne i niezbędne wyposażenie mieszkań, które nadają im ciekawego charakteru i dbają o okrycia wierzchnie ich domowników i gości.

Garderoba drewniana – dlaczego warto ją mieć?

Garderoba z drewna to praktyczny mebel, który powinien łączyć w sobie kilka elementów. Najczęściej składa się z wieszaka, na którym można zawiesić odzież wierzchnią, niewielkiej półki na obuwie w wersji uchylnej lub też zamykanych szafek oraz siedziska, które jest wygodnym miejscem do ubierania się i rozbierania. Dodatkowo garderoby z drewna mogą posiadać stylowe lustro w drewnianej oprawie, które umożliwi dokonanie ostatnich poprawek przed wyjściem oraz dopełni wyglądu całego pomieszczenia. Drewniane garderoby sprawdzą się zarówno w kilkumetrowych korytarzach, jak i w obszernych holach.

Garderoby drewniane – stylowe i funkcjonalne ozdoby każdego przedpokoju

W naszej ofercie posiadamy drewniane garderoby wykonane z najwyżej klasy drewna dębowego, jesionowego lub sosnowego, które zapewnia tym meblom wytrzymałość na długie lata. Ręcznie wykonana garderoba drewniana z elementami metalowymi prezentuje się wspaniale zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, nadając im wyjątkowego ponadczasowego charakteru i wymownie świadczy o niebanalnym guście ich właścicieli. Wszystkie nasze garderoby drewniane wykonane są z dbałością o detale oraz dostępne są w niepowtarzalnym wybarwieniu. Posiadają także kilka rodzajów wykończenia — olejowane, lakierowane, woskowane — co sprawia, że są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, a przy tym prezentują wspaniały rysunek naturalnego drewna.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło