Ławki drewniane

Choć ławki drewniane kojarzą nam się głównie z parkami, to niegdyś królowały w tradycyjnych wnętrzach, a i dziś wracają do mody. Są nie tylko praktycznym elementem wystroju, ale i stanowią niebanalne rozwiązanie dla osób, które nie boją się odważnych aranżacji.

Ławka drewniana nie tylko do domu

Ławki drewniane to idealne rozwiązanie dla dużych rodzin i tych, którzy prowadzą bogate życie towarzyskie. Zmieści się na nich o wiele więcej osób niż na krzesłach, dlatego warto wstawić je do salonu czy jadalni. Dodatkowo taka ławka drewniana stanowi praktyczny mebel do przedpokojów zwłaszcza tych najmniejszych, gdzie ważny jest każdy metr wolnej przestrzeni. Niemniej jednak ławki z drewna można wstawić także do salonów urządzonych w stylu loftowym i industrialnym zwłaszcza pod dużym przeszkleniem, gdzie będą stanowiły ekstrawagancką dekorację oraz podkreślą miejski charakter tych wnętrz. Ławka z drewna to także dobry wybór na balkon, taras czy jako wyposażenie ogrodu.

Ławki drewniane – moda na odważne rozwiązania

Nasze drewniane ławki wykonane są z litego drewna dębowego, jesionowego i sosnowego. Oferujemy modele w całości wykonane z drewna lub też z metalowymi podstawami o geometrycznym kształcie w czarnym wybarwieniu. Dla miłośników wiejskich wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, góralskim czy na wzór amerykańskich hacjend rodem z Teksasu idealne będą masywne ławki drewniane wykonane z nieregularnej deski pięknie prezentującej naturalne piękno drewna. Delikatniejsze formy sprawdzą się natomiast w pomieszczeniach skandynawskich i klasycznych, koniecznie udekorowane kolorowymi poduchami. Z kolei ławka drewniana z metalowymi podstawami to obowiązkowa pozycja dla posiadaczy mieszkań retro, loftowych i industrialnych.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło