Półki drewniane

Półki drewniane to praktycznie i uniwersalne sprzęty, które pozwolą zaaranżować ścianę oraz zagospodarować przestrzeń nawet najmniejszych wnętrz. Drewno, jako naturalny i estetyczny materiał, doskonale podkreśli smak i elegancję każdego mieszkania.

Półka drewniana – niewielka, ale praktyczna dekoracja ścian

Półki z drewna to niezwykle uniwersalne sprzęty, które pozwolą przełamać monotonię ścian, a dodatkowo zapewnią miejsce na ustawienie dekoracji, książek czy kwiatów. Ich prostota i minimalizm sprawiają, że można je zawiesić w przestrzeni między szafami, w narożniku lub nad biurkiem, dzięki czemu pomogą utrzymać porządek nawet w najbardziej klaustrofobicznych pokojach i domowych biurach. Z kolei półka drewniana zawieszona pod sufitem będzie służyć za pawlacz. Półka z drewna cechuje się dużą modułowością — drewniane półki zwieszonych nad sobą zastąpią szafy lub witryny drewniane i zapewnią dodatkowe miejsce np. na domową biblioteczkę z książkami.

Półki drewniane – solidne wykończenie i wysoka estetyka

Oferowane przez nas półki z drewna to przede wszystkim meble funkcjonale o niezwykle stabilnej konstrukcji. Dzięki temu są niezwykle wytrzymałe i udźwignął duże ciężary w zależność od tego, jak zostaną przytwierdzone do ściany. Nasze półki drewniane są ręcznie wykonane, dlatego dbamy o każdy detal ich wykończenia. Stylowa półka drewniana zabezpieczona naturalnymi preparatami ochronnymi ukazuje naturalnych rysunek drewna dębowego, jesionowe lub sosnowego oraz cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a jej naturalny materiał prezentuje się elegancko i pasuje właściwego do każdego stylu wnętrz.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło