• -5%
Stół California

Stół Kalifornia to mebel wykonany z najwyższej jakości materiałów, który zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem i subtelną elegancją.  Starannie wyselekcjonowanie drewno dębowe tworzy blat o delikatnym rysunku słojów i sęków, na którym można dostrzec niewielkie pęknięcia. Lekkości i miękkości meblowi nadaje podcięcie blatu wykonane ku górze. Z kolei solidnie wykonana  podstawa malowana w kolorze czarnym zapewnia mu odpowiednią stabilizację i dodaje wyrazistego charakteru. Stół został zaimpregnowany naturalnymi preparatami, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury, a naturalne drewno dostępne jest w trzech kolorach. Stół Kalifornia o wymiarze 100x200 nie posiada dostawki, natomiast większe rozmiary umożliwiają ich dołączenie, dzięki czemu mebel zwiększa swoją funkcjonalność.

Stół Kalifornia z jednej strony prezentuje delikatną, ale niezwykle wytrzymałą formę blatu, z drugiej zaś solidna i nowoczesna podstawa nadaje mu industrialnego charakteru. Dzięki temu pasuje do wielu stylów wnętrz — urządzonych ze smakiem salonów i jadalni klasycznych, skandynawskich i minimalistycznych, a także do wnętrz loftowych lubujących się w łączeniu różnych materiałów. Do stołu Kalifornia można dokupić komponujące się z nimi krzesła drewniane z metalowymi elementami, które dzięki zaokrąglonych oparciach tworzą komplet mebli subtelnych i eleganckich o ponadczasowym wyglądzie i wysublimowanym uroku. 

1 Przedmioty
Czas realizacji
od 2-6 tygodni
Wysokość
75cm
Grubość blatu
4cm
Kolor
Naturalny
Kształt blatu
prostokąt
Materiał
dąb
Ocena 
2021-12-21

Polecam

Mogę śmiało polecić, stół bardzo dobrej jakości. Dobry kontakt z Panem Jarosławem. Szybki termin realizacji. Będziemy polecać znajomym.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło